Oklejanie samochodów - Foliograf

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów – reklama na pojazdach

Oklejanie samochodów zaczynamy od wizualizacji projektu, dopiero po Twojej akceptacji wyklejamy reklamy na samochodach drukowane, napisy i naklejki wycinane

Dlaczego warto zlecić  oklejanie samochodów?

Ponieważ samochód firmowy to bezpłatny nośnik reklamy wizualnej. Dlatego efektowna reklama na samochodach firmowych umacnia pozycję i utrwala wizerunek firmy na rynku.

A najważniejsze jest to, że reklamy na samochodach całej floty wyróżnia firmę. W rezultacie jest to świetna promocja marki, produktów i firmy.

Oprócz tego oklejenie całego pojazdu jest dodatkowym zabezpieczeniem lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Promieniowanie słoneczne UV, kurz, błoto pośniegowe itp nie są już tak szkodliwe dla karoserii.

Jakie samochody powinno się oklejać?

  • Prywatne samochodu osobowe zwykle nie są oklejane reklamami. Lecz ich oklejenie to zmiana koloru samochodu wg upodobania klienta.
  • Służbowe samochody osobowe – w zależności od zadań. Zwykle dla przedstawicieli handlowych wykonujemy bardzo intensywnie dla przedstawicieli handlowych. Natomiast nieco mniej są oklejane samochody dla średniej kadry kierowniczej  Najbardziej dyskretnie oklejamy samochody dla zarządu, zwykle jest małe logo.
  • Samochody dostawcze to podstawa transportu dal większości firm. Nie oklejanie samochodów dostawczych to wręcz sabotaż dla marketingu i promocji firmy. Dlatego większość naszych realizacji to całopojazdowe reklamy na samochodach dostawczych.
  • Pojazdy ciężarowe, kabiny, kontenery i naczepy to szczególne wyzwania  dla projektantów. Z tego wynika zróżnicowanie dla oklejanie samochodów ciężarowych. Dlatego Bywają oklejenia od bardzo intensywnej, całopojazdowej reklamy na samochodach co jest kosztownym rozwiązaniem. Albo są ograniczone do logo i kliku napisów, hasła reklamowego czy bloku teleadresowego.

Jakimi foliami oklejamy samochody?

O wyborze rodzaju folii do oklejania decyduje kilka ważnych czynników.

  1. Planowana trwałość reklamy na samochodach.
  2. Rodzaj oklejanej powierzchni, czy jest płaska np. kontenery, naczepy itp. Jeżeli w karoserii oklejanego samochodu występują przetłoczenia to jakiego rodzaju? Jak głębokie, jedno czy wielokierunkowe?
  3. Rodzaj reklamy na samochodach. Czy to będą wydruki czy tylko grafiki i teksty wycinane z kolorowej folii.

Jak widać dobór optymalnego rodzaju folii do oklejania samochodów wymaga analizy celu jaki chcemy osiągnąć? Dlatego zaufaj profesjonalistom. Nasi specjaliści wykonują oklejanie samochodów zgodnie z zasadami  i Twoimi potrzebami.