Oklejanie karetek i pojazdów specjalnych

Oklejanie karetek i pojazdów specjalnych

2 grudnia 2019
Opis/galeria

Oklejanie karetek pogotowia ratunkowego i ambulansów to szczególne wyzwanie projektowe i aplikacyjne.

  • Wymagane są: widoczność, estetyka i trwałość. Dlatego stosujemy folie odblaskowe, które są trudne w aplikacji, ale bardzo trwałe i świetnie widoczne w światłach reflektorów. 

  • Projektant musi dołożyć wielu starań, aby pogodzić czytelność i estetykę grafiki z kształtami samochodów. A różnorodność oklejanej floty samochodów to staranne dopasowanie projektów do pojazdów, aby zachować zgodność identyfikacji wizualnej.

  • Oklejenie foliami odblaskowymi jest trudne ze względu na skomplikowane kształty oklejanych ambulansów i dużą sztywność folii odblaskowych.

  • Oklejenie kartek foliami odblaskowymi zapewnia im znakomitą widoczność zarówno w dzień jak i w nocy. A to poprawia bezpieczeństwo pojazdu uprzywilejowanego będącego w akcji.

Powiązane produkty
Co nowego?

Szanowni Państwo,

najbliższe dni to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu.

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych – w tym celu prosimy ograniczenie wizyt w naszej firmie do koniecznego minimum.

 

Przy okazji przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania warto szczególnie dokładnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych skupisk i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań.