Harcerski spływ rzeką San i Wisłą do Gdańska.

Harcerski spływ rzeką San i Wisłą do Gdańska.

18 lipca 2018
Opis/galeria

Sponsorujemy harcerski spływ rzeką San i Wisłą do Gdańska.

Harcerski Klub Wodny “San” działający przy Hufcu Jarosław zorganizował spływ rzeką San i Wisłą do Morza Bałtyckiego. Rejs zaczął się 4 lipca, a zakończy 6 sierpnia w Gdańsku, gdzie rozpoczynać się będzie Zlot na 100-lecie Związku Harcerstwa Polskiego na około 13 tys osób.
Na prośbę phm. Roksany Froń (instruktor Harcerskiego Klubu Wodnego “San”) Foliograf sp. z o.o. jako sponsor, ufundował namiot na łódkę klasy OMEGA.

OMEGA to jest polski klasyk, otwarta żaglówka spacerowa nie przystosowana do mieszkania. Ale cóż to jest dla twardzieli z Jarosławia 🙂
Namiot przygotowano w wielkim pośpiechu w trakcie trwającego już rejsu. Koncepcję, pomiary i szkice wymieniano e-mailowo. Oczywiście nie jest to superprodukcja, ale powinna spełnić swoje zadanie czyli zapewnić dach nad głowami harcerzy…

W dniu 10 lipca kurierzy z namiotem dotarli do nich na przystań w Sandomierzu. Teraz harcerze mogą mieszkać na łódce bez kabiny.

 17 lipca 2017 Harcerze napisali do nas:

“Jacht jest już w Warszawie. Przesyłam parę fotek namiotu. Sprawdza się jak do tej pory rewelacyjnie! “


    Szanowni Państwo,

    najbliższe dni to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu.

    Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych – w tym celu prosimy ograniczenie wizyt w naszej firmie do koniecznego minimum.

     

    Przy okazji przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania warto szczególnie dokładnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych skupisk i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań.