Druk bezpośredni niemal na wszystkim co płaskie i zmieści się w urządzeniu. Tak w skrócie można określić możliwości nowej drukarki Imprimo 180.

Druk UV to jedna z nowszych technologii druku wielkoformatowego.

A ploter hybrydowy uv Imprimo 180 pozwala drukować zarówno na materiałach płaskich jak i metodą z roli na rolę.

 

Fantastyczne parametry głowic drukujących w rozdzielczości do 1440 dpi

w pełnym zakresie CMYK spełniają wymagania najbardziej wymagających odbiorców.

Największym atutem tej maszyny jest selektywny druk białym kolorem oraz uszlachetnienie wydruku lakierem.

 

Nasi projektanci grafiki z radością przyjęli nowe możliwości jakie daje bezpośredni druk UV. Teraz nadruk bezpośrednio na czarnej płycie dibond, bezbarwnej plexi lub szkle nie stanowią problemu lecz są nową jakością efektów graficznych. Jest to możliwe właśnie dzięki wyposażeniu urządzenia w biały tusz, bez którego nie ma możliwości pokazania pełnej gamy kolorów CMYK.

Ale najważniejsze jest to, że dajemy naszym klientom więcej powodów do zadowolenia z jakości realizowanych prac.

 

Dostawcą urządzenia Imprimo 180 w Polsce jest zaprzyjaźniona firma UV Printer z Krakowa, a producentem hiszpańska firma INFOMAC DIGITAL S.L.

Dobre logo to podstawa, ale jak zwiększyć siłę jego oddziaływania?

 

logo z plexi, logo 3D, logo do biura, logo do recepcji, litery z pleksy, litery 3D

 

Nie ma wątpliwości, że logo to jeden z najważniejszych elementów każdej firmy. Podobnie jak nazwa – jest niezbędny. Nie można go pominąć, jest twarzą naszej firmy. Ma ogromny wpływ na rozpoznawalność, jest sygnałem dla klientów, że produkty sygnowane naszym logiem cechują się wysoką jakością. Dobrze zaprojektowanie logo to podstawa, ale żeby zaistniało ono w świadomości klientów, potrzeba większej ilości działań.

 

Jakie to działania?

 

To przede wszystkim troska o to, by nasze logo wyglądało zawsze profesjonalnie. Co z tego, że mamy idealne logo, a za jego projekt zapłaciliśmy sporą sumę pieniędzy, jeśli nie potrafimy wykorzystać drzemiącego w nim potencjału. Jest wiele sposobów, żeby nasze logo – mówiąc kolokwialnie – “żyło” i trafiało do klientów.

 

Co najlepiej zrobić?

 

Pokazywać logo w różnych miejscach, inwestować w jego rozpoznawalność. Jako firma Foliograf oferujemy profesjonalne logo z plexi czy logo 3D. Tak wykonane znaki świadczą o tym, że w działaniach swojej firmy kierujemy się najwyższym profesjonalizmem. Wizerunek, a więc i logo wpływa na decyzje zakupowe klientów, lepsze i bardziej wyeksponowane logo, to gwarant sukcesu. Powinniśmy dążyć do tego, by jak najczęściej je pokazywać, to zapewni nam rozpoznawalność.

 

Jak wykonane jest logo z plexi i gdzie pasuje?

 

Takie logo pasuje praktycznie wszędzie, może być to na przykład logo do biura czy logo do recepcji. Plexi to szkło organiczne, które z różnymi elementami graficznymi, jak logo, wygląda rewelacyjnie. Dzięki swoim właściwościom, takim jak gładkość, twardość i połysk, logo z plexi doskonale nadaje się do montażu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. To samo można powiedzieć o innych elementach graficznych jak litery z pleksy.

 

A logo 3D, tzn. logo przestrzenne z plexi?

 

Logo 3D czy litery 3D to reklama przestrzenna, która jest piękną ozdobą każdego przedsiębiorstwa. Takie logo czy napis przyciąga wzrok, więc zwiększa się szansa, że klienci trafią do naszej firmy. Stali klienci zaś na pewno docenią tak niezwykły wygląd naszego firmowego logo.

Szanowni Państwo,

najbliższe dni to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu.

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych – w tym celu prosimy ograniczenie wizyt w naszej firmie do koniecznego minimum.

 

Przy okazji przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania warto szczególnie dokładnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych skupisk i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań.