Naprawa i oklejanie elewacji pod logo

Naprawa i oklejanie elewacji pod logo

4 lipca 2018
Opis/galeria

Naprawa i oklejanie elewacji pod logo

Gdy usuwamy stare logo lub oznakowanie reklamowe z elewacji budynku to wyraźnie widzimy jak pozostają po nich trwałe ślady na elewacji budynku. Dlatego instalując nowe logo bez naprawy elewacji i bez usunięcia śladów po poprzednim oznakowaniu uzyskamy raczej mizerny efekt wizualny.

  • Jak możemy naprawić elewację po usunięciu reklam i oznakowania?

To zależy od jej rodzaju. Np. elewacje tynkowane wymagają uzupełnienia ubytków w tynku i ponownego malowania farbami elewacyjnymi. Co najważniejsze uzyskujemy efekt świeżej, czystej powierzchni będącej znakomitym tłem dla nowego logo lub napisów reklamowych.

  • A co robimy jeśli ściana jest pokryta okładzinami lub panelami w których pozostały otwory montażowe i zacieki po poprzednim oznakowaniu? 

W związku z tym zobacz poniżej jak poradziliśmy sobie z naprawą i oklejeniem elewacji pod logo AGROTEX.

Przede wszystkim, przed oklejeniem elewacji koniecznie zaślepiamy otwory pozostałe po starym logo i napisach. Dopiero na tak przygotowaną ścianę budynku wykonujemy oklejenie elewacji foliami. Co najważniejsze to do oklejenia używamy folie samoprzylepne o najwyższej jakości. Są to folie z bardzo dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Dlatego do oklejania elewacji zalecamy stosowanie folii polimerowych, a najlepiej folie do zmiany koloru samochodu.

  • Wykonujemy usługi serwisowe związane z rebrandingiem i montażem logo na budynkach.
Powiązane produkty
Co nowego?