Kasetony wielkoformatowe

Kasetony wielkoformatowe

25 czerwca 2018
Opis/galeria

Duże i bardzo duże kasetony z elastycznym licem

Kasetony wielkoformatowe są stosowane jako reklamy świetlne na elewacjach budynków, lub jako niezależne konstrukcje wolnostojące, podobnie jak billboardy wielkoformatowe. Cechą charakterystyczną kasetonów z elastycznym licem jest możliwość uzyskania niemal dowolnie dużych wymiarów reklamy, bez widocznych elementów montażowych w obrębie podświetlanej grafiki.

  • Elastyczne lico kasetonów wielkoformatowych, to specjalna tkanina winylowa  tzw. backlight przystosowana do zadruku i podświetlenia od wnętrza kasetonu.

  • Druk treści reklam wielkoformatowych pozwala uzyskać wszystkie efekty i możliwości programów graficznych zastosowane przez projektanta reklamy.

  • Wielkoformatowe kasetony z elastycznym licem to spawane konstrukcje ze specjalistycznych profili aluminiowych. W dnie kasetonu reklamowego jest zainstalowany system wewnętrznego podświetlania grafiki zbudowany z energooszczędnych modułów LED

  • System napinający elastycznego lica, pozwala zainstalować reklamę nadrukowaną na tkaninie do podświetleń niczym membranę bębenka.

  • Przy świetle dziennym reklama wygląda jak duży billboard, a po zmroku świeci niczym gigantyczny slajd

 

Jeśli są Państwo zainteresowani – zapraszamy na stronę kontakt.

Powiązane produkty
Co nowego?

Szanowni Państwo,

najbliższe dni to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu.

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych – w tym celu prosimy ograniczenie wizyt w naszej firmie do koniecznego minimum.

 

Przy okazji przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania warto szczególnie dokładnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych skupisk i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań.